آموزش هک کامل نوکیا 5800 ! - تم
چهارشنبه 18 شهریور‌ماه سال 1388

همانطور که اطلاع دارید گوشی های نوکیا 5800 و N97  داری سیستم عامل S60V5 می باشند بنابراین نمی توان آن ها را به روش های معمولی مانند S60V3 هک کرد.

امروز ما روشی جدید را در اختیار شما رار داده ایم تا به راحتی به وسیله آن و بدون هیچ دردسری بتوانید گوشی نوکیا 5800 خود را هک نموده تا  تمامی برنامه های مورد نظر خود را روی گوشی نصب کنید و از شر دردسر های همیشگی فایل Cer و Key و دریافت از سایت های  چینی و… رهایی یابید!

5800

برای هک گوشی خود با ما همراه باشید.

خب برویم سر اصل مطلب!

1.ابتدا پک 800 کیلوبایتی زیر را دانلود کنید.

دانلود | 812 کیلوبایت|مستقیم

۲. سپس پک را از حالت فشرده خارج کرده ویکی از برنامه های x-plore و یا y-browser که هر دو در پک قرار دارند را نصب کنید (نیازی به نصب هر دو نیست ؛ فقط یکی را به دلخواه نصب کنید!)

۳.فایل فشرده FP۲_Hack_Test که در پک بالا قرار دارد را از حالت فشرده خارج کنید و پوشه ی hack را به درایو e یا همان مموری کارت انتقال دهید.

۴.برنامه MapDrives.v۱.۰۰.Unsigned.sis را ساین کرده و روی موبایل نصب کنید.

۵.برنامه Hello O.P.D.A_S۶۰_۳_X_v_۱_۰_۰.sisx را نصب کنید

۶.برنامه MapDrives را اجرا کنید (بعد از اجرا برنامه سریعا بسته می شود که طبیعیست) بعد از اجرای برنامه درایو مخفی v در گوشیتان نمایان می شود.(به برنامه x-plore و یا y-browser که نصب کرده بودید بروید.اگر به غیر از درایو های c و e درایو v هم وجود داشت معلوم است که تا اینجای کار را درست انجام داده اید.

۷.برنامه MapDrives را حذف کنید

۸.برنامه helloO.P.D.A را اجرا کرده و به این مسیر بروید : Options –> RunUpdaterD

۹.از برنامه خارج شوید ولی آن را حذف نکنید.

۱۰. برنامه updaterD.sisx را نصب کنید.

۱۱. در آخر برای اطمینان یک بار گوشی خود را خاموش و روشن کنید.

تبریک می گوییم! شما توانستید گوشی خود را هک کنید.

پسورد: www.mobileha.com