نوکیا 6555 - تم
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
سه‌شنبه 30 مهر‌ماه سال 1387

امروزه گوشی های موبایل فقط به منظور ایجاد مکالمه تلفنی بکار گرفته نمی شوند و در زندگی روزمره کاربردهای بسیاری دارند . مدل 6555 نوکیا دارای ویژگی های پیشرفته بسیاری است . این گوشی دارای طراحی خاصی نیست که مختص گروه محدودی از کاربران باشد بلکه تمام افراد می توانند به راحتی از آن استفاده کنند .  

نوکیا 6555 یک گوشی درب دار شیک است که در طراحی آن از رنگ مشکی و نقره ای استفاده شده است. ساختار گوشی بسیار ساده است . ابعاد این مدل ٩٩.٦ x۴۴.۳ x ١٩.٦ میلی متر و وزن آن 97 گرم است. 

صفحه نمایش بیرونی گوشی دارای وضوح ١٢٨ x ١٦٠ مگاپیکسل است که لنز دوربین 1.3 مگاپیکسل در قسمت بالای آن قرار دارد . کلید ولوم و دکمه(PTT ) Push-To-Talk  در طرف چپ گوشی مشاهده می شود.  

با بازکردن درب گوشی صفحه کلید آن مشخص می شود که طراحی ساده و کاربرد آسانی دارد استفاده از صفحه کلید بسیار راحت است و کلید آن بقدر کافی بزرگ هستند . بنابراین امکان اینکه در یک زمان دو کلید باهم فشار داده شود وجود ندارد. کلید ها بخوبی واکنش می دهند . 

کلید حرکتی چهار جهتی با مرکز تایید کننده در قسمت بالای صفحه کلید قرار دارد . خود کلید حرکتی به رنگ نقره ای و مرکز آن به رنگ مشکی است .  

صفحه نمایش گوشی از نوع TFT و اندازه 2 اینچ است که وضوح آن 240x۳٢۰ پیکسل می باشد و در زیر نور مستقیم خورشید نیز بخوبی خوانده می شود . این گوشی در مقایسه با مدل های باریک جدید کمی بزرگ و سنگین بنظر می رسد اما با این حال استفاده از آن آسان است .  

در این گوشی محل کارت حافظه MicroSD زیر باتری قرار دارد که بنابراین امکان بیرون آوردن آن در زمان روشن بودن دستگاه فراهم نشده است .